Centrum Dominika Kokory příspěvková organizace

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Zařízení > Domov pro osoby se zdravotním postižením Dřevohostice > Ubytování osob se zdravotním postižením Dřevohostice

Ubytování osob se zdravotním postižením Dřevohostice

Ubytování  je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokoji nebo v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě.

Úhrada za pobyt je stanovena dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění vyhlášky č. 505/2006.

Jednolůžkový pokoj 210,- Kč/den

Dvoulůžkový s koupelnou

210,- Kč/den
Dvoulůžkový pokoj 200,- Kč/den

Pokoje jsou vybaveny nábytkem organizace. Klientům je umožněno přinést si vlastní drobný nábytek (poličku, křeslo, televizi, rádio, obrazy).

Klienti, kteří dovedou hospodařit se svými věcmi, vlastní klíče od skříní a svého pokoje. Zaměstnanci respektují jejich soukromí. Klienti využívají místnosti volnočasových aktivit, tělocvičnu, čajové kuchyňky, které jsou vybaveny moderními elektrospotřebiči a přizpůsobeny pro přípravu pokrmů. Pro školou povinné je v zařízení odloučené pracoviště ZŠ a MŠ Přerov.                     

Klienti mohou využívat zahradu s parkovou úpravou, hřiště, bazén, pergolu. Ve venkovních prostorách mají k dispozici sezónní nábytek, slunečníky, koloběžky a trojkola. Do budovy i zahrady je bezbariérový přístup.