Vítání léta

25. 05. 2024
V sobotu 25. května 2024 se jako každoročně uskutečnilo v našem zařízení „Vítání léta“ spojené s dnem otevřených dveří a zábavou nejen pro klienty, ale i pro všechny přátelé a rodinné příslušníky klientů i zaměstnanců.
Letošní program hýřil pestrostí a vybízel k tanci i k poslechu. Zazpívala nám Eliška Nováková se svým kolegou hity Pavla Nováka, cimbálová muzika Primáš a příjemnou atmosféru dotvářela milá vystoupení dětí z mateřské školky v Kokorách a mažoretek Gina z Brodku u Přerova.
Pro nejmenší byl připraven program na zahradě s ukázkou hasičské techniky zakončené pěnou. Dovádět mohli také na skákacím hradě a velký zájem měli i o malování na obličej.
Hlady zde také nikdo netrpěl, neboť z udírny se linula již od samého začátku akce vůně uzeného masa, na grilu se připravovaly vepřové i kuřecí steaky, hermelín a nesměly chybět ani makrely. Po vydatném jídle a stoupající teplotě bylo nutné doplnit tekutiny. Připraveno bylo pivo, točená kofola, malinovka i káva. Na stáncích byly vystaveny keramické a textilní práce klientů a předvedeno bylo i cukrářské umění v podobě perníků, svatebních koláčků a drobného cukroví. Prostě od každého a pro každého kousek.
„Tato akce je každoroční oslavou sounáležitosti, nadšení a radosti ze vzájemné blízkosti rodiny, přátel a lidí s velkým srdcem.“
Závěrem patří velký dík našim zaměstnancům, kteří věnovali svůj čas, práci a um, aby se akce vydařila.
 
 
top