Výlet na Kaprodrom

26. 06. 2024
Dne 26. června se 6 klientů startovacích bytů vydalo na celodenní výlet, který začal deštivým počasím, ale nakonec se proměnil v nádherný den plný zážitků a radosti.
Prvním cílem výletu bylo koupání na přírodním koupališti Poděbrady. Plány však překazil nečekaný déšť, a tak se naše skupinka rozhodla změnit program a přesunula se do města Olomouce, konkrétně do Galerie Šantovka. V příjemném prostředí obchodního centra si klienti vychutnali kávu a zákusek zatímco venku pršelo. Tento neplánovaný odpočinek v kavárně dodal všem energii, dobrou náladu a chuť něco podnikat dál.
Kolem poledne se počasí začalo zlepšovat, a tak výlet pokračoval obědem v restauraci U Anči. Výtečné jídlo a přátelská atmosféra restaurace umocnily zážitek z celého dne.
Po obědě, kdy slunce již naplno zářilo, se všichni vydali na Kaprodrom, kde je čekalo příjemné odpoledne. U rybníka, v krásném prostředí, se slavil svátek jednoho z klientů. Na programu bylo tancování a opékání špekáčků, což všechny velmi bavilo. Posezení u vody a možnost sdílet společné chvíle v přírodě bylo pro všechny účastníky velmi obohacující.
Pro klienty Centra Dominika Kokory byl tento den plný nečekaných změn a příjemných překvapení. I přes počáteční nepřízeň počasí se výlet vydařil a jistě zanechal v každém z nás krásné vzpomínky.
top