Zahradní slavnost v Dřevohosticích

08. 06. 2024

Na naši Zahradní slavnost jsme se těšili tak moc, že někteří z nás nemohli dospat a strojili se už od časného rána. Nazdobili jsme si areál domova, připravili pohoštění, kapela Balin Band zapojila všechny kabely, reprobedny, hudební nástroje i mikrofony a naladili své hlasy. Otevřeli jsme všechny brány i dveře pro všechny příchozí a naše společenské odpoledne mohlo začít.
Angello Pizza Café z Dřevohostic nám servírovalo grilované maso, makrely, párky v rohlíku a jiné  dobroty. Pivečko a limo teklo proudem a taneční parket nezůstal ani na chvilku prázdný. Přivítali jsme naše známé a kamarády z Kokor, spoustu rodinných příslušníků i návštěvníků z řad veřejnosti. Všichni jsme si užili vystoupení  krásných malých tanečnic z taneční skupiny TADOMI, klienti předvedli své umění při tanci na židlích a také jsme obdivovali působivé vystoupení orientálních tanečnic ISANDA z Přerova s jejich velikými kolovými sukněmi. Hasiči z Chvalčova nám přivezli ukázat svou techniku a kdo měl zájem, mohl si vyzkoušet stříkání z hasičské hadice. Pro děti jsme připravili různé hry a mohly si odnést veliké nafouklé balónky. Mnoho návštěvníků využilo možnost prohlédnou si náš domov a nahlédnout do našich činností.
Počasí nám nadmíru přálo a nikomu se nechtělo končit. Hned jsme si slíbili, že jakmile to bude možné, podobnou akci si zase zopakujeme.
top